Recenze

Sušené hovězí dršťky Natureca – křupavá dobrota pro psí gurmány

Nedávno jsme s Kájou testovaly bonbóny z ovčího tuku od firmy Natureca. Dneska se s vámi chceme podělit o jejich další lahůdku – sušené hovězí dršťky. Tenhle čistě přírodní pamlsek nenechá asi žádného pejska klidným.

Hovězí dršťky moc dobře znají majitelé psů, kteří krmí syrovým masem, tedy BARFem. Většina psů je zbožňuje, většina páníčků tiše trpí kvůli jejich specifické vůni, tedy spíše velkému smrádku. Jedná se však o skutečně velmi zdravou součást jídelníčku psa plnou živin. Sušené dršťky sice nevoní po fialkách, ale už nemají tak silný odér jako ty syrové. Za mě osobně jsou i některé jiné sušené psí pochoutky smradlavější.

Takto vypadají sušené dršťky Natureca zblízka

Dršťky Natureca můžete zakoupit v balení o třech gramážích – 250, 500 či 1000 g. Čím větší balení, tím výhodnější cena. Nejmenší koupíte v eshopu za 99 Kč, největší za 289 Kč. Nemusíte se bát vzít větší balení do zásoby, sáček je dobře uzavíratelný zipem. Nejmenší balení obsahuje plátky o délce cca 25 cm, ostatní dvě balení pak plátky o délce zhruba 15 cm.

Sušené dršťky u Káji rozhodně zabodovaly

Hledáte-li velmi chutný a křupavý pamlsek, který vašeho psího kámoše na chvíli zabaví (jak dlouhou chvíli záleží samozřejmě na velikosti psa – u nás je to jen asi 3-5 minut 🙂 ), tuhle pochoutku rozhodně zkuste. U svého psa rázem stoupnete v ceně. Já dříve kupovala sušené dršťky po jednotlivých kusech v eshopu se psím masem, ale u balení od Naturecy už zůstanu z několika důvodů.

  1. Líbí se mi filozofie značky a její sortiment a chci ji podporovat.
  2. Suroviny pochází ze zvířat z volného chovu, považuji je tedy za etičtější a zdravější.
  3. Praktické balení taky není k zahození.
Užíváme si chroupání i na procházce…

Ať už krmíte masem nebo granulemi, kvalitní sušené pamlsky z čistě přírodních surovin bez přidaných látek jsou podle mě tou nejlepší volbou, jak hafanovi dopřát zdravé mlsání. A pro barfaře, jako jsem já, je to také jedna z možností, co vzít pejskovi na cesty jako součást krmné dávky. Obsah tuku je jen něco málo přes 10 %, nemusíte se tedy ani bát o štíhlou linii vašeho chlupáče.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.