Jak na to? Zajímavosti

Nové tipy na vánoční dárky pro pejskaře v roce 2020

Minulý rok jsem vám sepsala několik zajímavých tipů na dárky pro pejskaře k Vánocům. Tenhle rok samozřejmě přibyla na trhu spousta zajímavých novinek, které potěší mnoho psích maniaků. Tak jdeme na některé mrknout.

Kniha jako dárek pro pejskaře

Pokud vybíráte dárek pro fanouška pozitivního tréninku a tréninku s klikrem, zvažte knižní lahůdku s názvem Souznění dvou duší. Kromě světově proslulého trenéra Kena Ramireze se na ní podílelo mnoho dalších skvělých trenérů. Zajímavou novinkou v nakladatelství Plot je také kniha Psí parkour, která inspiruje majitele pejsků k mnoha zábavným aktivitám. Pokud si vyberete jakýkoli knižní titul ve zmíněném nakladatelství, můžete navíc nyní využít slevový kód VANOCE40 a zakoupit jej s 40% slevou! A to se vyplatí.

„Měkké“ dárky nejsou trapné

Oblečení je samozřejmě další skvělý univerzální dárek. A protože bezpečnost je nade vše a správný pejskař je vidět, mám pro vás super tip na reflexní oblečení pro pejskaře od Venčím bezpečně. Mají suprácké mikiny s plemeny i bez a nabízí možnost výměny nevhodné velikosti během celého ledna.

Když už je řeč o oblečení, nesmím zapomenout na ponožky! Přesněji řečeno Pejskonožky 🙂 Protože co víc potěší každého majitele psa, než roztomilý ksichtík jeho miláčka přímo na ponožkách? Pokud ještě váháte, tady máte recenzi na Pejskonožky. Jo a jestli se bojíte, že ponožkami nezabodujete, můžete nechat potisknout i nákrčník nebo žabky.

Poslední krásnou novinkou na trhu s pejskařským outfitem, kterou bych ráda zmínila, jsou čelenky, nákrčníky a trička od značky HannahB Dogwear. Zakoupíte je v eshopu Ladím se psem.

Je libo časopis?

Znáte časopis Psí sporty? Je nadupaný naprosto parádním obsahem a potěší snad každého milovníka aktivit se psem. Vydává jej úžasná parta lidí, kteří do článků dávají svoje pejskařské srdce. Jako bonus máte teď možnost pořídit vánoční předplatné na 1 rok za pouhých 500 Kč s dopravou zdarma a ještě k tomu dostanete aktuální číslo.

Pomozte nákupem pejskům

Kdy jindy přispět nákupem na charitu, když né o Vánocích? Proto pro vás mám i letos tip na dárek, jehož koupí podpoříte útulkové pejsky. Tentokrát mě moc zaujal krásný diář 2021 v koženkové vazbě od útulku Dogpoint.

Tak už máte vybráno? Pokud vás napadnou ještě nějaké prima tipy, podělte se o ně s ostatními do komentářů 😉 Další inspiraci najdete v článku Tipy na vánoční dárky pro psy i pejskaře 2021.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.