Jak na to?

Tipy na vánoční dárky pro pejskaře

Vánoce už pomalu klepou na dveře a vy ještě nemáte dárek pro své pejskomilné kamarády a členy rodiny? Pojďme se spolu podívat na pár neodolatelných tipů! 😉

Knihy, které ocení každý pejskař

Odborná kynologická literatura se rozhodně neztratí. Dbejte však, abyste vybrali tu skutečně kvalitní. Výbornou volbou mohou být například knihy z nakladatelství Plot, ty rozhodně doporučuji.

Pokud si nejste jisti, po jaké odborné literatuře sáhnout, ještě pořád to jistí knížky plné dojemných či veselých psích příběhů. Mrkněte třeba na krásnou knížku Gump – Pes, který naučil lidi žít od Filipa Rožka.

Tričko pro pejskaře?

To si pište, že tenhle „měkký dárek“ rozhodně ocení. Zaprvé se psem není nikdy čistých triček dost 😀 a za druhé každý milovník psů se rád svojí vášní chlubí! Krásný výběr nabízí například eshopy Laniga nebo Psi na Triku. Další super možností je najít firmu, která vyrábí trika a další oblečení s vlastním potiskem, a nechat vyrobit dárek přímo s podobiznou mazlíčka obdarovaného.

Pamlskovník

Pořádný pamlskovník patří do výbavy každého nadšeného pejskaře, který svého čtyřnohého kámoše trénuje za pomoci dobrot. Doporučuji určitě omrknout velikánské a praktické pamlskovníky od Dogfitness anebo třeba krásné designové pamlskovníky Demeven. Tato značka nabízí dokonce suprácké kabelky pro náročné pejskařky.

Profesionální focení psů

Tak s tímhle dárkem zabodujete u psího páníčka na sto procent. Dnes je na výběr mnoho kvalitních psích fotografů a můžete tak snadno vybírat i podle bydliště obdarovaného. Chcete-li se inspirovat, zde jsou odkazy na některé mé oblíbence:

Aneta-foto.com

Ondra Uhlíř

Robert Oliva

Kupte dárek a pomozte pejskům z útulku

Není nic lepšího, než udělat zároveň s nákupem dobrý skutek, který určitě znásobí radost obdarovaného! Jednou z organizací, kde můžete nakoupit krásné dárky a přispět tak na pejsky, kteří měli v životě smůlu, je například Pet Heroes. V jejich e-shopu si vybere z praktických a krásných věcí každý.

Tak honem vybírejte, ať to pod stromeček stihnete! 🙂

Tipy na dárky pro pejsky pro vás máme taky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.