Recenze

Pejskonožky – ty nejlepší ponožky pro pejskaře

Který pejskař se nerad chlubí svým miláčkem? Ukazujeme fotky svého psího kámoše v telefonu skoro každému, koho potkáme. Co kdybyste ale nemuseli vytahovat telefon a stačilo by vám zout si boty? 😀

I pokud zouvání bot příliš nefandíte (nesoudím vás!), přesto musíte uznat, že mít svého hafana na ponožkách je prostě strašně super nápad. A přesně takové roztomilé, vtipné a „cool“ ponožky teď můžete mít díky eshopu Pejskonožky.cz. To jsem samozřejmě musela vyzkoušet, tak se pojďme na ně mrknout zblízka.

Objednání pejskonožek a výsledek

Nejdůležitější je vybrat fotku vašeho miláčka. Pozor, dokonce si můžete nechat dát na ponožky vašeho dvounožce, ale u mě zvítězil pes 😉 Super je, že si nemusíte dělat starosti s ořezáváním fotografie, to za vás udělá výrobce. Trochu jsem se toho bála, ale s výsledkem jsem vážně spokojená. Můžete také nechat na jeden pár ponožek umístit různé pejsky naráz, což je chytré řešení pro majitele více pejsků.

Další plus vidím v možnosti vybrat si podkladový vzor ponožek. Já zvolila růžové tlapičky, protože roztomilosti není nikdy dost, ale možností je mnoho – kosti, puntíky, donuty, srdíčka… dokonce i vesmír. A samozřejmě jednobarevná klasika. V nabídce najdete i varianty pro koňáky, milovníky koček a jiného zvířectva.

Ponožky trvá vyrobit maximálně tři pracovní dny, takže žádné dlouhé čekání. Vybírat můžete ze tří velikostí, a to 35-38, 39-42, 43-46. Pokud rozmýšlíte mezi dvěma velikostmi, doporučuje výrobce tu menší. Já mám většinou velikost 40, měla jsem tedy jasno hned a ponožky sedí krásně. Jsou opravdu hodně pružné.

Pejskonožky v celé své kráse a detail potisku

Kvalita, která za to stojí

Na kvalitu pejskonožek jsem byla hodně zvědavá. Aby nevypadaly lacině a potisk divně. Kdepak, po rozbalení z krabičky na mě vykoukly opravdu luxusně vypadající ponožky lehce lesklého vzhledu. Použitý materiál je polyester. Díky němu mají být měkkoučké, pružné a odolné. To můžu potvrdit.

Při focení jsem jim dala trošku zabrat, když jsem v nich chodila venku bez bot. Tenhle zátěžový test zvládly Pejskonožky na jedničku a po vyprání jsou jako nové. Hodila jsem je do pračky, aniž bych si přečetla instrukce k praní, což ode mě nebylo hezké, ale zvládly to a já se příště polepším, aby mi vydržely krásné co nejdéle. Výrobce doporučuje prát naruby na 30 °C, nežehlit a nedávat do sušičky.

Někomu se může zdát cena Pejskonožek vysoká, což je asi jediné mínus. Ale nekupujete přeci žádné laciné ponožky z Číny. Kvalita a přidaná hodnota ve formě krásného potisku na zakázku jsou za mě naprosto odpovídající ceně. Koupíte je za 399 Kč.

„Co to máš na nohou paničko?“

S pejskonožkami pomáháte

Pokud i přes všechny zmíněné plusy pořád nevíte, jestli právě teď jít utrácet za spoustu ponožek, mám pro vás rozhodující argument. Když si Pejskonožky koupíte, pomůžete pejskům v útulku! Z každých ponožek totiž jde část peněz na vytvoření video medailonků pejskům, kteří neměli v životě zatím štěstí na bezva páníčky a čekají v útulku Dogpoint a azylu Pídička na nový domov.

Vymýšlíte-li dárek pro pejskaře, Pejskonožkami zaručeně nezklamete. Tyhle ponožky rozzáří oči každého milovníka psů. A jako bonus pomáhají rozzářit i očka mnoha pejskům. Moje srdce si Pejskonožky získaly. A co to vaše?

„Ten vytlemený pes na ponožkách nemůžu být já, podívejte, jak jsem vážná!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.