Zajímavosti

Tipy na vánoční dárky pro psy a pejskaře 2022

Je to tu! Zase se blíží Vánoce a s tím spojené vybírání dárků pro naše milované čtyřnožce i dvounožce. A jako každý rok pro vás mám fajn tipy, co nadělit pod stromeček.

Vánoční dárky pro pejsky

Jedlé dárky milují jak lidi tak i pejsci! Naše oblíbená firma Natureca pro vás přichystala mňamózní vánoční DogBoxy, které jsou plné těch nejlepších přírodních pochoutek pro psa.

Chcete-li pro hafana raději něco, co mu na žvýkání vydrží fakt dlooouho, ať vás nechá v klidu slavit svátky, aniž by se vám pletl neustále pod nohy, zkuste vsadit na dančí či jelení parůžky.

Věřím, že váš hafan už má doma pěknou sbírku hraček. Jestli mu v ní ale chybí přetahovací mop, tak to musíte napravit. To je totiž úplně boží vynález! Dalším hitem, na který nesmím zapomenout jsou různé lízací podložky a plnící hračky.

A ještě pro vás mám tip na jednu vychytávku. Tou je světýlko Orbiloc, které snadno připevníte na postroj, obojek či vodítko vašeho psa a venčení ve tmě je tak rázem bezpečnější.

Přijde vám, že za svého pejska nehorázně utrácíte během celého roku? Nebo celá rodina ctíte tradici ručně vyrobených dárků? Mrkněte na naše video, kde vám ukážeme 3 tipy na DIY vánoční dárky pro psa, které vyrobíte snadno sami doma!

Vánoční dárky pro pejskaře

Já jsem fanda vzdělávání se pro lepší soužití psů a páníčků. Skvělým dárkem mi proto přijde některý z online kurzů z dílny Psíchologie.cz, kde si vybere opravdu každý. U vzdělávání ještě zůstanu a jako každoročně zmíním kynologickou literaturu od nakladatelství Plot. Dokonce teď do Vánoc můžete využít slevový kód VANOCE50 a nakoupit tam se slevou 50 %!

Originální dřevěné psí brože od české firmy BeWooden potěší všechny milovníky psů, kteří si potrpí na zajímavý přírodní design. Má-li být obdarovanou žena či dívka s neposednými vlasy, mrkněte také na vychytané čelenky Bjež s tlapkovým vzorem. Vybírat můžete ze dvou barevných variant – PAWS black a PAWS color.

Chcete-li na Vánoce spáchat dobrý skutek, doporučuji kupovat dárky, jejichž koupí podpoříte některý ze psích útulků. Například v e-shopu Dogpoint sežene dárky pro pejsky i páníčky.

Tak šťastné a pejskové! 🙂

PS: Pokud by vám letošní tipy byly málo, mrkněte i na ty loňské.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.