Zajímavosti

Zahraniční psí youtubeři, které stojí za to sledovat

YouTube je jedním z fenoménů dnešní doby. Snad každý, kdo sleduje sociální sítě, má i své oblíbené youtubery. Pokud jste stejně jako já zapálení pejskaři, určitě hledáte i zajímavá videa se psí tématikou. Dnes jsem si pro vás připravila tipy na zahraniční YouTube kanály, které rozhodně stojí za zkouknutí.

Ako so psom? potěší nejen slovenské diváky

Jako češi nemusíme chodit hned napoprvé daleko a na své si přijdou i ti, kteří neovládají angličtinu. Slovenská youtuberka Viki je hodně oblíbená i u nás. Její YouTube kanál Ako so psom? má aktuálně již více jak 44 tisíc odběratelů! Najdete na něm mnoho užitečných videí o výcviku a výchově, ale i zajímavé vlogy ze života s vipetí slečnou Vici a dvěma borderkami, fenkou Classy a pejskem Ravim.

YouTube videa o výchově a výcviku

Další tipy už vyžadují divákovu znalost angličtiny, ale věřím, že to většinu z vás neodradí 🙂 Představím vám nejprve několik YT kanálů, které jsou plné výborných rad v oblasti tréninku psů, tedy výchovy a výcviku.

Dog Training by Kikopup je velmi známý a oblíbený mezi příznivci pozitivního tréninku. Profesionální trenérka Emily Larlham ve svých videích učí, jak zvládnout všechna možná tréninková úskalí.

Zak George’s Dog Training Revolution se pyšní opravdu velkou sledovaností. Důvodem jsou pravděpodobně chytlavě natočená videa, která se zaměřují především na výchovu a výcvik pro začátečníky a novopečené majitele psů.

Mnoho hodnotných rad pro trénink vašeho chlupáče a společné soužití najdete také ve videích Simpawtico Dog Training, Training Positive a McCann Dog Training.

Zábavná videa s pejsky

Co když se nechcete vzdělávat a jdete brouzdat na YouTube jen pro pobavení? Pro ten případ jsem vybrala následující tipy.

Crusoe the Dachshund je opravdová psí celebrita. Propracovaná zábavná videa s jezevčíkem v kostýmu jsou ideální pro chvíle, kdy se potřebujete zasmát. Další psí celebritou se zálibou v kostýmech je mopslík Doug the Pug.

Patříte-li mezi milovníky plemene husky, kanál Gone to the Snow Dogs vás určitě potěší. Najdete zde mnoho videí ze života s těmito psími krasavci, recepty na dobroty, unboxing, reportáže z výletů a mnoho dalšího.

Máte nějaké další oblíbence na světové YouTube scéně? Podělte se s námi o ně do komentáře 🙂

Autor úvodní fotografie: Saskia Photography

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.