Rozhovory Zajímavosti

Co rozveselí nejlíp? Kombinace štěňátek a cvičení!

Endorfiny jsou „hormony štěstí“ – mají totiž na svědomí dobrou náladu, snížení rizika vniku úzkosti a deprese, pomáhají nám zbavit se stresu a tlumí bolest. Asi už jste někdy slyšeli, že endorfiny se uvoňují právě cvičením. Ale víte, že se takto pozitivně nabít můžete i mazlením se zvířaty? Když si dáte 1 + 1 dohromady, je to jasné – kdo si chce pořádně zvýšit hladinu endorfinů, měl by vyrazit na puppy jógu!

Že jste o ní ještě nikdy neslyšeli? Nebo jste zahlédli jógu se zvířaty jen někde na internetu? Díky Pets Yoga Prague si můžete užít cvičení se štěňátky (či koťátky) už i u nás v České republice! Nebojte, zacvičit si zvládnou i úplní začátečníci. A k tomu si užijete pořádné pomazlení 🙂 Stačí si vybrat na webu lekci s plemenem, které je vašemu srdci blízké.

Na své si přijdou i chovatelé. Včasná socializace štěňat totiž patří k nejdůležitějším úkolům zodpovědného chovatele. A sympatické prostředí jógového studia plné milovníků psů je pro tyto účely doslova ideální. Více o tom, jak lekce probíhají z pohledu cvičících i z pohledu chovatelů, můžete zkouknout v naší reportáži.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.