Zajímavosti

Tipy na dárky pro pejsky i pejskaře – Vánoce 2023

Jako každý rok, i tento vám přinášíme několik super tipů na vánoční dárky pro psy i pro jejich páníčky. Máme je osobně ozkoušené a ručíme za to, že čtyřnožci i dvounožci z nich budou nadšení! Buď můžete mrknout na jejich představení ve videu, nebo hupsněte rovnou na text včetně odkazů, kde nakoupit.

Tipy na vánoční dárky pro pejskaře

My pejskaři bychom si přáli, aby s námi naši psí parťáci zůstali na pořád. Umělecký kousek ve formě obrazu od Apollo happy wear tak může být nejen stylovým doplňkem na zeď, ale i nádhernou vzpomínkou. Nestíháte-li objednání obrazu do Vánoc, nebo nevíte-li, co přesně by si obdarovaný přál namalovat, autorka Tereza Stoklasová pro vás má připravené šikovné dárkové poukazy. Portrét chlupáče se bude také svěle vyjímat na tričku, které můžete buď přikoupit k obrazu, anebo jej lze objednat zvlášť na FB stránce.

Každý, kdo rád se svým psem cvičí, určitě ocení pořádný pamlskovník. My máme oblíbený tento čtyřkomorový od Dogfitness.cz, kam se kromě pamlsků či menších hraček vejdou i další nezbytnosti jako mobil, klíče apod.

Jako každý rok nemůžeme opomenout ani vzdělávání se. Čím víc se totiž naučíme rozumět našim pejskům, tím víc zábavy si spolu užijeme! Obrovská kniha PSI – Signály a emoce z nakladatelství Plot je plná názorných fotografií a vysvětlujících textů. Navíc ji na Vánoce můžete pořídit se slevou 50 % díky slevovému kódu VANOCE.

Tipy na vánoční dárky pro pejsky

Plyšové interaktivní hračky pro psy ZippyPaws Burrow v sobě spojují radost z plyšáčků (včetně pískátek!) a hru v podobě dolování schované kořisti. Uvidíte, že i váš hafan si je moc oblíbí! Vybírat můžete ze spousty roztomilých designů.

Preventivní péče o pohybový aparát psa může mít mnoho součástí. A jednou z nich je i používání funkčního oblečku Back on Track. I hodně chlupatí psíci ocení jejich prodyšnou mesh dečku. Ta je vyrobena ze speciálního materiálu Welltex®, který obsahuje keramické částice. Díky tomu slouží k regeneraci svalů a měkkých tkání. Pejsan ji užije jako domácí pyžamko po tréninku či náročném výletě, v průběhu tréninku během pauzy nebo při čekání v autě.

Baví vašeho pejska chytání frisbíček? Pak pro vás mám na závěr ještě jeden tip. Tohle unikátní neoprenové dogfrisbee z dílny CzechBlack je příjemně měkké do ruky i do tlamy, pružné a zároveň mega odolné, zvládne i přetahování během hry. Na hraní naprosto ideální pro každého psího milovníka disků!

Pokud hledáte ještě další nápady na nejen vánoční dárky pro psy a pejskaře, mrkněte i na naše tipy z minulého roku. Tak šťastné a chlupaté!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.