Recenze

ZooRoyal Schatzkiste – box plný překvapení pro psy

Moje psí testerka Kája miluje rozbalování zásilek, u každého doručeného balíčku doufá, že je pro ni. Tentokrát ji čekala radost mnohonásobná, protože jsme měly příležitost otestovat tajemný psí box od firmy ZooRoyal. Co všechno v něm vyčmuchala a doporučily bychom jej i vám?

Německý název „Schatzkiste“ se dá do češtiny přeložit jako „krabice s pokladem“. Popularita boxů plněných předem neznámými rozmanitými potřebami pro psy k nám dorazila ze zahraničí a dnes i u nás v ČR můžete vybírat z několika značek. Kvalita uvnitř schovaných produktů se může lišit, proto jsem byla skutečně zvědavá, zda mne krabice od ZooRoyal nezklame.

Jaké poklady jsme uvnitř našly?

V popisu krabice v eshopu je uvedeno, že balení obsahuje 12 produktů, a to 1 balíček granulí, 4 mokrá krmiva, 4 druhy pamlsků, 2 hračky a 1 příslušenství.

Krabice ZooRoyal Schatzkiste vypadá po otevření moc lákavě

Při otevření hned jako první Káju zaujal vtipný plyšový rohlík, miluje plyšáky a pískátko uvnitř je pro ni doslova závislost. Nechávám jí tedy plyšáka napospas a jdu zkoumat dál 🙂 Hračkou číslo dvě je růžový míček značky Trixie plnitelný pamlsky. Pro nás taky trefa, protože ten nám do sbírky mlskami plnitelných hraček chybí.

Míček na pamlsky skvěle kombinuje hru a mlsání

Z pamlsků jsem nadšená. Máme totiž poměrně velkou spotřebu při trénování a zdravé pamlsky tak u nás mizí doslova před (psíma) očima. Navíc dbám na jejich složení, aby neobsahovaly nezdravé přidané látky, konzervanty, barviva a obiloviny. V tajemném boxu skutečně nacházím jen zdravé a velmi chutné dobrůtky plné krůtího, kachního či rybího masa, paráda!

Kája už se těší na dobroty z krůtího masíčka

Jako další si prohlížím čtyři konzervy. Dvě z nich jsou bohužel asi díky přepravci trochu promáčklé, ale to mi vůbec nevadí, na chuti to neubere. Spíš jsem se bála složení. Ale zbytečně. Všechny obsažené ingredience vypadají luxusně. Jejich chuť zkouší Kája v následujících dnech a hodnotí je na jedničku s hvězdičkou.

Granule značky Happy Dog jí také moc chutnají. Ty zkrmíme jako pamlsky, protože jsem zvyklá krmit masem.

Překvápko na závěr

Posledním produktem v boxu má být ono tajuplné „příslušenství“. Napjatě zkoumám malou krabičku. V ní se skrývá krásné razítko se srdíčkem a nápisem „made with love“. Po pročtení německých nápisů na obale zjišťuji, že je určeno pro zdobení doma vyráběných psích sušenek. Skvělý nápad, už se nemůžu dočkat, až jej vyzkouším!

Stojí za to si box Schatzkiste koupit?

Aktuální cena boxu je 299 Kč v eshopu ZooRoyal.cz. Což je za mě skutečně málo na to, jaké produkty uvnitř najdete. Při samostatném nákupu by byla cena mnohem vyšší. A samozřejmě další výhodou je efekt překvapení. Objevovat s vaším psím parťákem, co se v krabici skrývá, je doopravdy psina 🙂

Box ZooRoyal Schatzkiste může být ideální dárek pro pejska k Vánocům či narozeninám. Výrobce během roku vydává několik edic, není proto problém si tak užít překvápko vícekrát. My si to s Kájou rozhodně zopakujeme.

Tajemný box od ZooRoyal doporučujeme všemi tlapkami!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.