Recenze

Vychytávka do pejskařského šatníku – multifunkční nákrčník od Pejskonožek

O ponožkách s potiskem vašeho miláčka, jsem už psala. Teď v zimě přišly Pejskonožky.cz s další peckou pro pejskaře. Nákrčník s potiskem vašeho hafana fakt musíte mít a hned vám povím proč.

Protože 3 v 1, to chceš

Zapomeňte na šátek kolem krku, díky nákrčníku vás neofoukne a ještě vypadá mnohem víc „šik“. A co když si takhle vyrazíte ven a zjistíte, že jste si zapomněli vzít roušku? Žádné strachy, stačí nákrčník vyhrnout nahoru přes nos, utáhnout šňůrkou, a máte super designové zakrytí nosu a úst. Poslední variantou je čepice. Fučí vám vítr do uší a čepice smutně leží zapomenutá doma na věšáku? Přece se nebudete z procházky vracet. Pejskonožčí nákrčník i čepici krásně zastane 😉

Z nákrčníku může být rázem fešná kynologická čepice!

Tahle multifunkčnost je pro mě hlavní důvod, proč by nákrčník neměl ve vašem šatníku chybět. Navíc rouška je občas trochu otrava a mít místo toho přes pusu nádherné psí ksichtíky je hned veselejší, nemyslíte?

Jak jsem vybírala

Zvažovala jsem možnost sladit design s ponožkami, které už mám, což je určitě super alternativa. Ale pak jsem se rozhodla, že chci vyzkoušet zase jinou fotku mojí Káji a navíc bych raději na pozadí méně výraznou barvu a vzor, aby byl výsledek decentnější. Mám totiž bundu, ke které by se mi růžové tlapičky vůbec nehodily. U mě nakonec zvítězilo čistě světle modré pozadí. Ale vybírat samozřejmě můžete z mnoha krásných vzorů a barev, jaké znáte od ponožek.

Zase jsem si nemusela dělat hlavu s ořezem fotky, to v Pejskonožkách udělají za vás. Pro srovnání přikládám originální foto a detail výsledku.

Příklad reálného potisku z dodané fotografie

Rozmazlete se trošku

Nákrčník je z mazlivě heboučkého materiálu, který se jemně přitulí ke krku a za chvíli ho ani nevnímáte. Jde o polyester s fleecovou podšívkou. Potisk totiž na hladkém, lehounce lesklém polyesteru skvěle vypadá (a drží). A fleece zase parádně zahřeje.

Výrobce doporučuje praní na 30°, nedávat do sušičky a nežehlit. Tak vám nákrčník s vaším mazlíčkem vydrží dlouho krásný. Kvalitě zpracování dávám pět hvězdiček z pěti. Jediné, co bych trochu puntičkářsky vytkla, jsou barevné proužky v místě skladu viz foto. Nejde však o žádnou chybu, ale o běžný výstup procesu potisku. Narozdíl od mnoha nákrčníků na trhu je právě ten pejskonožčí stažitelný praktickou šňůrkou, díky které mnohem lépe plní rozmanité využití.

Proužek barvy v místě skladu

A taky pomáhejte pejskům

Už jsem to psala u ponožek, ale opakování je matka moudrosti a v tomhle případě to píšu moc ráda. Koupí nákrčníku pomáháte psíkům, kteří neměli zatím v životě štěstí. Z každého prodaného kusu jde totiž 25 Kč na tvorbu video medailonků s příběhy pejsků z útulků, kteří hledají nový domov.

Nákrčník od Pejskonožek si můžete nechat vyrobit za 369 Kč. Uděláte tak radost sobě i svému krku. A pokud sháníte nějaký originální dárek pro pejskaře, tak stačí objednat ještě jeden navíc s potiskem jeho pejska a uvidíte, že úspěch je zaručen! Já jsem z nákrčníku nadšená a je pro mě rozhodně „must have“ kouskem v šatníku, který unosím od podzimu do jara.

Tak komu sluší nákrčník víc? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.